کتری برقی مسافرتی استیل

کتری های برقی معمولا مورد استقبال گسترده ی افرادی بسیاری قرار میگیرند زیرا این کتری ها با مصرف کم انرژی آب را در زمان کوتاهی به جوش می آورند و نوشیدنی های داغ مورد علاقه شما و دوستانتان را به راحتی اماده میسازند.کتري برقي ارزان قیمت اسکارلت sc1818 نیز جز این دسته از کتری ها به شمار میرود.بدنه ی این محصول از جنس استیل ضد زنگ بوده و همراه با درب،دسته و پایه پلاستیکی عرضه میشود.این کتری وزن بسیار کمی داشته و به راحتی میتوان آن را حمل و جا به جا نمود.

 

کتری-اسکارلت

 

ظرفیت کتري برقي مسافرتي همراه اسکارلت 2 لیتر است و میتوان حداقل و حداکثر میزان آبی که این کتری احتیاج دارد را به وسیله ی خط شاخص متوجه شد. پایه حرارتی این محصول 360 درجه بوده و کاملا ایمن می باشد.هنگامی که آب به جوش آید سیستم برقی محصول به طور اتوماتیک خاموش میگردد.یک دکمه ی پاور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه وجود دارد.جهت جلوگیری از ریخته شدن آب به بیرون، درب این محصول به صورت قفل دار تعبیه شده است.

 

کتری-برقی-مسافرتی

 

ابعاد این محصول 23.8*16.5*20.5 میباشد و از این حیث یک کتری با اندازه ی متوسط محسوب میشود.رنگ بدنه ی کتری اسکارلت کروم است که این رنگ درخشش و زیبایی خاصی به محصول بخشیده است.جهت جلوگیری از سوختگی دست یک دسته پلاستیکی بر روی بدنه ی این محصول قرار دارد. دسته ی پلاستیکی این محصول دارای طراحی ارگونومیک می باشد.

 

کتری-همراه

 

این کتری به برق شهری متصل شده و قدرت آن 220-240 ولت است.این محصول مناسب خانه،محل کار،خوابگاه و ... می باشد.

 

کتری-مسافرتی