کوچکترین هندزفری بلوتوثی با کیفیت

هندزفری بلوتوثی IP8 MINI WIRELESS BLUETOOTH EARBUD WITH CHARGING BOX  بسیار کوچک می باشد و طراحی آن بسیار ظریف است. این هندزفری به راحتی در گوش قرار میگیرد و مدل آن تک گوش میباشد. هندزفری IP8 با انواع دستگاه های بلوتوث دار سازگار می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل

نسخه ی بلوتوث به کار رفته در این هندزفری اصل 4.2 می باشد. میتوانید در حین انجام کارها و فعالیتهای روزمره ی خود از این محصول استفاده نمایید و از کیفیت خود آن لذت ببرید.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان

این هندزفری برای پاسخگویی به مکالمات و یا گوش دادن به موزیک مناسب می باشد و میتوانید هنگام رانندگی،ورزش یا دیگر کارها از آن استفاده کنید. مینی هندزفری بلوتوثی IP8 با یک باکس شارژ اضطراری عرضه میشود و این قابلیت یکی از ویژگیهای فوق العاده ی این محصول میباشد.هندزفری-بادیگاردی-اصل

هنگام اتمام شارژ هندزفری میتوانید آن را داخل باکس شارژ قرار دهید تا شارژ شود. مدت زمان شارژ کامل این دستگاه 2 ساعت میباشد و پس از شارژ به مدت 4 ساعت قادر به استفاده از آن برای پاسخگویی به مکالمات خواهید بود. ظرفیت باکس شارژ 100 میلی آمپر و ظرفیت باطری هندزفری 35 میلی آمپر میباشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصل

ابعاد این محصول 2*1 سانتی متر و باکس شارژ 4*2 سانتی متر میباشد. زمان آماده به کار هندزفری IP8 MINI حدود 100 ساعت است. جهت اطلاع از میزان و وضعیت شارژ میتوانید از شاخص ال ای دی روی بدنه ی محصول کمک بگیرید. از دیگر ویژگی های این هندزفری فوق سبک میتوان به صدای واضح و شفاف و قابل اتصال به دو دستگاه به صورت همزمان اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


هندزفری بادیگاردی فشن fashion bodyguard headset OKU-05  یکی دیگر از انواع هندزفری های پرطرفدار می باشد. این هندزفری بادیگاردی اصل از نوع سیمی بوده و با تمامی دستگاه های دارای پورت 3.5 میلی متری سازگار است. این محصول دارای یک میکروفون داخلی بوده و توسط آن میتوانید به موسیقی گوش دهید با به مکالمات پاسخ دهید.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان