کتری برقی تفال شیک و با کیفیت

کتری برقی طرح تفال ساخت کشور چین بوده و کیفیت آن بسیار خوب میباشد. این کتری برقی ارزان قیمت طراحی شیک و زیبایی دارد و قسمت داخلی آن از جنس استیل میباشد. این کتری یک محصول ایده آل برای تهیه ی انواع نوشیدنی های داغ میباشد.


کتری-برقی-سفری

استیل حرارت آب جوش درون کتری را حفظ میکند تا برای چندین ساعت داغ بماند. بدنه ی بیرونی این کتری برقی از جنس پلاستیک مقاوم به حرارت میباشد و در رنگهای زیبا و متنوعی عرضه شده است. این کتری دارای پایه ی 360 درجه ای است که از هر جهت میتوانید کتری را بر روی آن گذاشته یا بردارید.


کتری-برقی-سفری


پریز کتری به پایه متصل بوده و این ویژگی استفاده از کتری را آسانتر و امن تر کرده است. ظرفیت این کتری 2.2 لیتر است که برای تهیه ی انواع نوشیدنی های داغ برای خود، دوستان و مهمانهایتان بسیار مناسب میباشد. کتری برقی طرح تفال یک دکمه ی خاموش/روشن بر روی دسته دارد.


کتری-برقی-سفری


درب کتری به بدنه ی آن متصل میباشد و از ریختن آب به بیرون جلوگیری می نماید. درون کتری یک خط شاخص برای حداقل و حداکثر آب درج شده است که  میزان آب ریخته شده در کتری باید طبق این خط شاخص باشد. این محصول دارای سیستم خاموشی خودکار بوده و پس از به جوش آمدن آب درون کتری جریان برق را قطع می نماید.کتری-برقی-سفری

ابعاد این محصول 23.5*14.5 سانتی متر و وزن آن با احتساب پایه 771 گرم میباشد. توان مصرفی این کتری 1800 وات و ولتاژ آن 240-220 است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به داشتن صافی دهانه کتری و چراغ نشانگر اشاره کرد.


کتری-برقی-مسافرتی